PROVOZ AMBULANCE A OPTIKY NEOMEZEN

Publikoval  Martina Biolková,  27.březen 2020

Vážení zákazníci a pacienti, ambulance i optika jsou zatím otevřené v částečně omezeném provozu. Prosíme objednávky na vyšetrení realizujte telefonicky. V případě, že potřebujete předepsat pravidelně užívané léky, recept zašleme elektronicky na Váš mobilní telefon. Na vyšetření choďte s minimálním … Více »

Sleva 25% na samozabarvovací brýlové čočky Transitions

Publikoval  Martina Biolková,  12.listopad 2019

Využijte 25% slevu na samozabarvovací brýlové čočky Transitions firmy Optika Čivice do 30. 4. 2020. Sleva se vztahuje na provedení jednoohniskových, bifokálních i progresivních brýlových čoček včetně povrchových úprav. Více »

Sleva 20% na úlevové brýlové čočky firmy Rodenstock

Publikoval  Martina Biolková,  12.listopad 2019

Nosíte korekci na dálku a začínáte mít potíže se čtením? Je Vám kolem 40 let a všimli jste si, že zaostření na blízko Vám trvá o něco déle? Nechcete používat dvoje brýle a střídat je dle potřeby? Řešením jsou úlevové brylové čočky, které Vám umožní pohodlně vidět na všechny vzdálenosti. Jedná se o … Více »

Věrnostní sleva 20%

Publikoval  hanzx,  16.prosinec 2016

Věrnostní sleva 20%! Zákazníci, kteří si zakoupili v naší oční optice brýle dostanou 20% slevu na druhé zakoupené brýle stejných dioptrických hodnot. Nejpozději však do 1 roku od zakoupení prvních brýlí. Více »